Oziljak kod steneta nemackog ovcara

Oziljak kod steneta nemackog ovcara

offline
  • Pridružio: 08 Jun 2014
  • Poruke: 1

Caos...
Imam stene nemackog ovcara koje je staro 2,5 meseca i zenku koja je stara 3 godine.Danas je ta zenka ujela stene,tacnije napravila joj oziljak kod P3 zuba sa leve strane.Oziljak je duzine tri centimetara.Da li neko zna sta da joj mazem i da li ce joj se taj oziljak povuci vremenom,zbog izlozbi i takmicenja???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2370 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 7 sakrivenih i 2288 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, amonsrb, Apok, Ares12356, Asteker, Ba4e, bojcistv, boracbl1389, Brankojle, brufen, BtR-45, Bubimir, cebam, Cicumile, cikadeda, cole77, cvrle312, Dare, darkojbn, Despot1, DonRumataEstorski, duro1990duro, Dusko_Dugousko, famoso, feanor, FilipSRB, geo.dule, goran.vvv, ikan, Ilija Cvorovic, Istman, ivran064, jalos, Jaxupa, Jozo74, komsija1, Kontrausluga, kori, kybonacci, lord sir giga, lucianovercetti, Major Tankosić, MarijaC84, MarkoW, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, OgnjenMitric, Orc, ozzy, pfc74, pinci01, rakivan, raster12, redstar011, Regrut Boskica, Remain, Robin, royst33, samp1389, sap, Sharpshooter, shiro, sickmouse, Simonsen23, Sirius, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Szigetwar, Troja, Tvrtko I, Walkers, Wehicle, zrno