World of Warcraft BattleChest

World of Warcraft BattleChest

offline
  • C# and PHP Developer
  • Pridružio: 16 Feb 2011
  • Poruke: 1630
  • Gde živiš: Pancevo

E ljudi nasao sam u kuci battlechest koji sam kupio jos iha haj (vanila, tbc, wotlk) e sad me zanima posto je sve to na 2cd-a i sve je All in one. Kako mogu da instaliram samo tbc ili samo vanulu bez wotlk ekspanzije? Meni je cata i mop na odvojenom cd-u ali ovo je sve zbudzano u 2 cd-a. Kada instalacija dodje do nekog dela ona trazi cd 2.

Jel postoji sansa? Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1429 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 1356 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, AleksSE, awathorn, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, Bombona, boromir, BOXRR, bukefal, Car89, Cirkon, Daba75, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, djonsule, drimer, Duce, dule10savic, Dusko_Dugousko, dzada, Džekson, fireball021, g_g, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, ibssa, ikan, Insan, jodzula, kalens021, Koser, Krusarac, Makarid, maksi007, Marko Marković, mean_machine, mkukoleca, monomah, MrNo, nikolapetkovic, Novakomp, Oscar, pajkan, Piani Jazzer, proka89, Remarqe, Sale0501, shadower78, Shinobi, Smor, Szigetwar, Tas011, Toper, tritonus, vathra, vidra boy, VJ, vjetar, zivojin32, Zorge, 787