Najbolje špice?

Najbolje špice?

offline
  • Gibli 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2005
  • Poruke: 520
  • Gde živiš: Zemun

Koje su vam najbolje špice serija?

The Sopranos, The Simpsons, Priče iz radionice, Dream team.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

Hm..pa komplikovano pitanje...sve su originalne i lepe na svoj nacin, no moj izbor: Simpsons, Alo Alo, Mucke, Pretender, Star Trek serijal, Dosije X...



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

Simpsons.south park ...pretender obozavala sam tu seriju nadam se da ce je uskoro reprizirati

offline
  • Pridružio: 11 Jul 2004
  • Poruke: 320
  • Gde živiš: Beograd

Will & Grace, Simpsons

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 515
  • Gde živiš: Beocin

X-Files definitivno, mozda i NYPD.

offline
  • Scully 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 11

X-Files i First Wave

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Mucke,X Files,Homicide....

offline
  • Pridružio: 02 Mar 2005
  • Poruke: 50

Paaaaa ja se dvoumim (troumim) izmedju Mucki, "Cheers" (kafic u zdravlje) i BlackAdder ubedljivo najjace i naj catchy uvodne pesme Smile

Naravno tu je i muzika iz serije A-team sto je isto tako klasika

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 877 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 11 sakrivenih i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., alberto, aleph_one, ArchaBasha, berste23, bojan313, bojan_t, bojcistv, Cirkon, cole77, Comyymoc, darkkran, deki1001, Denaya, Djokislav, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, dusanobr, Džekson, Flanker-G, Gheljda, Helket, HrcAk47, igorkozar83, ivan_8282, jarovitt, Jozo74, Još malo pa deda, K a s p e r, Manjane, marko.markovic, Marko00, Milan A. Nikolic, Milometer, Milos1987, mir, miso2709, Moldovan, Mrav Obrad, NeutrinoSRB, nnovakis, Novakomp, OgnjenMitric, Oscar, ozzy, Panter, PITT, rakivan, Roksi, S-G, shiro, sicer2012, simazr, Sir Budimir, skok, Stanislav1970, stegonosa, suton, Tas011, tomo2, tritonus, tubular, tuf, uruk, v82, vdeki, veljko82, Vlajman1957, voja64, yrraf, zivojin32, zmajbre, Žukov