The Daily Show(with Jon Stewart)

The Daily Show(with Jon Stewart)

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2010
  • Poruke: 363
  • Gde živiš: i ja pocela da se pitam...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

upravo sam počeo da gledam Smile
odgledao sam dve epizode i "serija" se ne čini loše Smile



offline
  • Pridružio: 19 Sep 2010
  • Poruke: 363
  • Gde živiš: i ja pocela da se pitam...

valjam se ahahahaha
gledajte S17 Ep 103 (((:

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2012
  • Poruke: 1066

Sjajan tip ! Ima osećaj za ruganje sa merom,a to je danas retkost.Povrh svega,ima petlju da ubode prstom u oko onda kada zatreba,kao na ovom prošlogodišnjem snimku :

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 826 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 742 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AleksSE, alternator, Apok, baltazar01, Betty25, Borski1977, bukefal, Cavendish, cemix, dane007, darkojbn, debeli, Despot Đurađ, Dimitrise93, djonsule, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, DrMrPr, gaga23, gagidjuric, goxin, Halabit, Ir, Ivica1102, jon istvan, kaskadija, kib, Konda, Kriglord, Laluvr, lord sir giga, Lotus, MadMike, Marko Marković, milanpb, Milos ZA, milos97, mkukoleca, mnn2, nenad81, nevjerna beba, nuke92, opt1, Papadubi, Podljub, proka89, radza1, Ray1973, redakzver, repac, RiV, ruma, Sale0501, SamoGledam, Semprini, Sharpshooter, Sirius, sony771, spikespiegel832, suponik, suton, Trpe Grozni, Tvrtko I, v82, vaci, Vlada78, Vlado82, vladom6, Vrač, vrlenija, Walkers, wolverined4, Zmaj Tolak, Zrcalo, 79693