Potrebna pomoc oko pravljenja modova za Farming Simulator 2009

Potrebna pomoc oko pravljenja modova za Farming Simulator 2009

offline
  • M Z 96
  • Pridružio: 12 Mar 2012
  • Poruke: 195

Pozdrav ljudi, igram Farming Simulator 2009 jer nemam jaci komp za 2011 ili 2013. Sve tri verzije imaju svoje modove, ali za 2009 su obrisani sa skoro svih sajtova i ne mogu ih skinuti, sta da radim? Zna li neko da pravi modove u Google Skechup-u 2013, u njemu se inace i prave. Crtaju se delovi pa se nekako spajaju, ako neko moze nek me doda na skajp potpisan sam kao mare_zelja pa da mi preko tim vivera objasni, ili ovde u odgovorima, molim pomoc.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1913 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 2 sakrivenih i 1891 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Belisarius, bobomicek, bokicacar, bufanje, Cicumile, cole77, dejan1972, djonsule, djuradj, Draganeli, farabut, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, Otto Grunf, Szigetwar, Vanderx, XBMC, Đurđevdan