PES 9 -sceniranje faula

PES 9 -sceniranje faula

offline
  • Pridružio: 14 Okt 2007
  • Poruke: 44

Da li neko zna kako da se iscenira faul u pes 9?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2009
  • Poruke: 791

Probaj na tastaturi R1+L1+L2 na dzojstiku radi provereno...i nemoj za to da otvaras novu temu...!



offline
  • Pridružio: 06 Sep 2006
  • Poruke: 535
  • Gde živiš: Iza oblaka!

Ради проверено само води рачуна да те судија не провали!!!! Smile))))))))))

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2009
  • Poruke: 791

Ovo moje radi i kod vas ?? Kod mene je radilo a kod drugara ponekad ... meni uvek Very Happy Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1073 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 7 sakrivenih i 972 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, airsuba, Aleksandar Tomić, ArchaBasha, b_z_b, Belac91, BlackTower, blatruc82, bojcistv, bokicacar, Bubimir, C-Gun, Ca6otep, cakija, cikadeda, darionis, DeerHunter, dijica, Dimitrise93, Djota1, doktor1964, DonRumataEstorski, Dorcolac, dozorni, dulleo, Dungorth, dushkomkd, Džekson, esko_hz, Goran 0000, Goxy1, Grebostrek, GT, hyla, joca83, K-1A, Kenanjoz, kenny74, Kontrausluga, kripo, LjutaGuja, lord sir giga, LostInSpaceandTime, m94j, MadMike, MaschinenPistole, mat, maxim_von_burdengate, medaTT, mercedesamg, metallac777, milanpb, Milometer, Mićko, moldway, Mrav Obrad, narandzasti, nekdo, Nemanja Opalić, nobutado, novator, OKT, Panter, panzerwaffe, peradetlić, Petar25, Pilence, PlayerOne, raptorsi, sajorg, simazr, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stalja, stegonosa, stibium51, suton, tamno.nebo, tecataki, theNedjeljko, Tihi86, Titan, tooljan, ujke, vaci, VekiJ, VJ, vukovi, Walter Kurtz, Wepp, Yekaterinburg, ytvojAisIenbcMsI, ZetaMan