Evropsko juniorsko prvenstvo u plivanju - Beograd 2008

• Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Počinje EP u plivanju za juniore

Na otvorenom bazenu plivališta Tašmajdan u sredu je počelo 35. evropsko juniorsko prvenstvo u plivanju.

Dopuna: 30 Jul 2008 19:57

Zlato za Lenđera u Beogradu

Mladi srpski plivač Ivan Lenđer osvojio je zlato u disciplini delfin 50m na EP za juniore koje se održava u Beogradu.

Dopuna: 31 Jul 2008 13:45

Polufinale za Jovanu Bogdanović

Mladi srpski plivači nisu imali mnogo uspeha drugog dana Evropskog juniorskog prvenstva u Beogradu. Mesto u polufinalu izborila je samo Jovana Bogdanović u trci plivačica do 16 godina na 200 metara prsno.

Dopuna: 02 Avg 2008 1:04

Novo evropsko srebro za Silađija!

Srpski plivač Čaba Silađi osvojio je srebrnu medalju u trci na 50m prsno na Evropskom juniorskom prvenstvu u Beogradu.

Dopuna: 03 Avg 2008 12:45

Lenđer oborio sopstveni rekord!

Srpski plivač Ivan Lenđer oborio je sopstveni rekord na 100m delfin u polufinalu Evropskog juniorskog prvenstva u Beogradu. Lenđer je plasman u finale izborio rezultatom pobedom u polufinalu, gde je ostvario vreme od 52 sekunde i 90 stotinki.

Dopuna: 03 Avg 2008 18:53

Lenđeru zlato i rekord!

Srpski plivač Ivan Lenđer osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji 100m delfin i oborio juniorski evropski rekord!

I Silađiju zlato i srpski rekord!

Čaba Silađi osvojio je zlato na Evropskom prvenstvu za juniore u konkurenciji 100m prsno!

Ukupno su 1071 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 8 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: Apok, atmel, babaroga, BORUTUS, Dimitrise93, DonRumataEstorski, FileFinder, FOX, Georgius, gomago, Insan, Karla, kihot, Kubovac, kunktator, ladro, Lubica, Marko Marković, Maschinekalibar, milenko crazy north, milutin134, Mixelotti, Neutral-M, opt1, Panter, RJ, robertino, Rogan33, sasa87, sevenino, Srki94, stalja, Steeeefan, Stoilkovic, TheBeastOfMG, theNedjeljko, vaso1, wizzardone, YU-UKI, YugoSlav, Zimbabwe, žeks62, 125