Ima li skijaša ili bordera među nama?

3

Ima li skijaša ili bordera među nama?

offline
  • iCho  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 1808
  • Gde živiš: Mos Eisley

Zaboravio sam da postoji ova tema. Pa da je osvežim malo fotografijama ovogodišnjeg skijanja u AT.
Mesto: Wagrain, Salzburg, Austria

EDIT:
Wagrain se nalazi između mesta Flachau i Alpendorf i ceo ski lift sistem je povezan što daje mogućnost pristupu velikom broju staza, uglavnom crvenih, ali ima i odličnih i, najbitnije, dugačkih plavih staza. Za iskusne skijaše, crne staze veoma izazovne.

U principu ja sam zadovoljan, mnogo mi se sviđa informacioni sistem kojim se preko ski pass-a na internetu možete registrovati na skiline.cc i pratiti svoje performanse (grafik zavisnosti nadmorske visine od vremena), ima nekoliko slalom staza koje su pokrivene kamerama i kada se očita ski pass automatski počinje snimanje spusta i nakon toga se snimak može pregledati na skiline.cc (nije javan, a može se podeliti sa prijateljima ili da postane javan). Takođe postoji nekoliko foto mesta koja funkcionišu slično kao spustovi.




























































































Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13447
  • Gde živiš: Z-moon

Lepe slike.
Napiši par reči ako si skijao kakve su staze, usluga itd.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 774 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 7 sakrivenih i 708 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Acivi, Aleksa 3215, AleksSE, Asparagus, Avalon015, bigfoot, bojcistv, boromir, Bubimir, BZ, cenejac111, Chainsaw, Cicumile, Ciri1994, dane007, Dannyboy, darkor848, Desmond, Dimitrije Paunovic, Djokislav, DonRumataEstorski, draganca, drale12, Dzigy, ElGenius, Faki-Valjevo, Gagi193, Gogi_avio, Goran 0000, gregorxix, Ikica977, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, JOntra, Kenanjoz, kozhedub, ljubo70, markolopin, Medojed, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Milo97, Nikoletina Bursac, nixos, ruma, S2M, Sevatar, SKYLINE, stingD, Tetrijeb, tiho76, USSVoyager, Vatreni Zmaj, vdeki, vzd1389, ZlatniRez, Zoran1959