Dragan Mance, uvek sa nama

Dragan Mance, uvek sa nama

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Opet septembar i opet isto podsecanje - sta bi bilo da je ostao ziv, koliko bi jos golova dao, koliko bi trofeja doneo, koliko bi puta igrao za reprezentaciju... Ovako, ostaje grob na Novom Groblju u Beogradu, i ostaju secanja onih koji su imali privilegiju da gledaju uzivo jednu od najvecih legendi Juga...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 977 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 966 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, Bokiboks, drimer, goxin, leptirleptir, rednap, stibium51, wolverined4, Zastava, zlaya011