DVD rezac?

1

DVD rezac?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 201

Знам да је било доста питања о DVD резачима, али пошто на тржиште излазе нон-стоп нови модели, а и ти топици су нешто старији, волео бих да чујем ваше мишљење о томе који је најбољи DVD резач до неких 50-ак евра.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 201

Видео сам тај топик, али он је специјално о Nec-u. Да ли је Nec најбољи?

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Trenutno, jeste


P.S. Da nisi mozda ti iz Uzica?

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

po meni je Nec odlican ko sto sam tamo i napisala nisam nijedan disk dosada sje**la a narezala sam oko 50

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 201

uzicanin ::Trenutno, jeste


P.S. Da nisi mozda ti iz Uzica?


Jesam Very Happy

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Ja sam sa LG narezao isto preko 50, cak mozda i blizu 100 kom i svi su uspesni kako za sam rezac, tako i za ostale DVD citace

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

U LG se nikad nisam uzdao.
Nekako , sve zavisi od modela do modela, nije im stalan kvalitet.
Tako ih jedni hvale na sav glas , a drugi kukaju

@boki_88
Vidis kako znam Very Happy Smile

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 201

Citat:Vidis kako znam Very Happy Smile

Pretpostavljam po tome sto pise *.sattvemeteor.rs Wink

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Nec je 100% najbolji na tržištu za te pare... u stvari, čujem neka loša iskustva i sa Plextorom Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1556 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 4 sakrivenih i 1471 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleph_one, annon, Apok, ArchaBasha, baltazar01, BaneM75, Baždaranac, bojcistv, boromir, BOXRR, brandža84, BZ, Ciri1994, Cirkon, cole77, Dannyboy, Dekanovic, dendrit86, DonRumataEstorski, DragoslavS, drale12, Duce, dushan, eagle.rs, goxin, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jablan, K-1A, Kalaura, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, Litostroton, ludvig 78, Mae, Marko00, milbos, Mile14, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, mrgud2025, nedeljkovici, nemkea71, nenad81, Nepopravljivi, niksa517, Nomica, OKT, operniki, pein, Piani Jazzer, PlayerOne, pobeda, Profesor_018, Prometeus, Radoslava, RD84, Robin, royst33, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, stegonosa, tm, US_Rank_0, Velizar Laro, veljko82, Vlada78, vrgudinac, wolf431, x011, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693