Instalacija i pokretanje PowerMax-a i HDD regeneratora

Instalacija i pokretanje PowerMax-a i HDD regeneratora

offline
  • Marko Stefanovic
  • Pridružio: 04 Okt 2011
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Nis

Drugari, da li moze neko detaljno da mi objasni kako da instaliram neki od ovih programa, i kako se pokrecu (da li sa harda, ili se boot-uju). Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 698 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 6 sakrivenih i 604 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, Bbbggg1979, bbogdan, Bobanzd, bobor, bojanM84, bokicacar, Borkanović, BORUTUS, Bozjidar87, bozomotika, braca57, cakija, cavatina, cifra, coaaco, croato, cyprus, Daba75, DDragoje, debeli, DENIRO, Despot Đurađ, dexteroza, Djota1, Dorcolac, Duh sa sekirom, Džekson, Ezbuck, Georgius, Glavonja049, Grebostrek, HrcAk47, Ivoo, Jager715510, jimi_agf, JohnDoe, Jovan.D, komenski, ladro, Lep1na, LostInSpaceandTime, Marko Marković, Marko00, MarkoW, maxim_von_burdengate, Medojed, MGBRBG, Milanče222, Miler88, Milos ZA, Mićko, Mldo, Moldovan, mrgud2025, nemkea71, nenad81, Nikolajevic, Nole, Nomica, opt1, Papadubi, proka89, raptorsi, Ray1973, Sale0501, Shilok, Snorks, Sone0883, sonico, Srky Boy, Stevan Visoki, stingD, Topaz9, Tumansky, v82, vazduh, Vilson, vladom6, VNVK, vujv, W123, x011, x9, zeka013, ziggga