• Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Vaterpolisti Srbije u četvrtfinalu
Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Rimu, pobedom nad domaćinom Italijom, sa 7:5 (1:1, 3:2, 2:1, 1:1).

Odlična igra naših vaterpolista. Nije bilo lako pobediti domaćina koji je inače jako dobra reprezentacija i kada ne igra na domaćem terenu. Ono što raduje je i poraz Crne Gore od Nemačke 9:8, pomalo neočekivano, ali istinito.

• grbe
  • Moderator foruma
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 3404

Crazy Wiking :: Ono što raduje je i poraz Crne Gore od Nemačke 9:8, pomalo neočekivano, ali istinito.

То је зато што ја нисам гледао.
'Бем ти: и кафану, и конобарицу, и гурманску пљескавицу, и хладно пиво, и...и...ма све!

А Србија добила, а?
И Чавке ''упловио'' први, а? Па ни то нисам гледао!

''Гурманска'' и конобарица ће ми доћи главе! Људи помагајте!

• tuzor  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Sep 2007
  • Poruke: 4115
  • Gde živiš: U Kraljevstvu duha

Napisano: 28 Jul 2009 15:22

Srbija - Mađarska 8:8, posle četiri četvrtine. Imali smo šut za pobedu u poslednjim sekundama, ali je prečka bila spasonosna za Mađare. Idemo u produžetke.

Dopuna: 28 Jul 2009 15:43

Pooooooooooooooooooobedaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Pobedili smo sa 10:9. U produžecima nismo imali sidraša, ali smo se "snašli". U poslednjem napadu, iako sa igračem više, samo smo potrošili vreme, i uspeli da se u zadnjih 14 sekundi odbranimo. Na sreću, šut Mađara u poslednjim sekundama nije završio u našoj mreži.

Najbolji su, po meni, bili: golman Soro, Prlainović, Filipović i Udovičić. Ali, i svi drugi su pokazali da imaju srce lava.

Idemo u polufinale!!! Very Happy

''Победа, победа!''
Сад више немамо шансу, сад је то већ извесно!

Citat:Srbija je odlično otvorila meč i sa četiri data gola u prvoj četvrtini primorala Deneša Kemenjija da zameni golmana i ukaže priliku Viktoru Nađu umesto Ištvana Gergeja. Malo zatim Srbija je stekla i tri gola prednosti, ali su tada Mađari izuzetno pojačali i postgli pet uzastopnih golova, uključujući seriju 4-0 u prvoj polovini treće četvrtine.

Tada se naš tim stabilizovao, postigao dva vezana gola, i doveo meč u egal završnicu. U poslednjem periodu Mađari su bili lišeni pomoći trenera Kemenjija, koji je isključen zbog protesta, dok Srbija nije imala centra (Srbija u Rimu igra sa 12 igrača, jer nije dozvoljena zamena za bolesnog Stefana Mitrovića).

Na startu produžetka Filipović je pogodio stativu, a zatim je, posle kontrafaula Mađara, Aleksić pogodio za prvo vođstvo Srbije posle punih 15 minuta. Međutim, već u sledećem napadu mađarski tim je izjednačio golom Gergeja Kiša.

Posle nekoliko neizvesnih minuta u kojima je dominirala odbrana novu prednost Srbiji donosi Filip Filipović 97 sekundi pre kraja drugog produžetka. Srbija je do kraja uspela da se odbrani i slavi veliku pobedu nad najvećim rivalom.

Sada čekamo protivnika u polufinalu. To će biti pobednik duela Hrvatska-Rumunija. Već "mirišem" polufinale sa Hrvatima...

• Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Auu, kad sam ovo preživeo... Mr. Green Po našem "dobrom običaju" - Što prosto kad može i komplikovano... GUZ - Glavom U Zid

Čestitke, naravno - svima... Veliki su da veći ne mogu biti... Pobediti i to ne makar koga (Ej, Madjare) i kad te bolest i kazne pritiskaju i kad te neće lopta (7, 8 puta igrač više!!!) nije mala stvar... Sad moraju do kraja... Very Happy Niko im nije kriv (naprotiv, sami su "krivi") kad su nas na to naučili... Razz

Njuh me nije izneverio: U polufinalu igramo sa reprezentacijom Hrvatske, koja je pobedila Rumuniju sa 7:5.

• Pridružio: 18 Feb 2008
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: na putu za jedno ostrvo

presrecna sam sto novi vaterpolo tim nastavlja stazama starog. cestitke i drzimo pesnice u polufinalu Ziveli

Ukupno su 811 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 5 sakrivenih i 759 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airsuba, antonije64, Apok, Ben Roj, ccoogg123, chica, debeli, deLacy, DonRumataEstorski, DPera, dragoljub11987, FileFinder, Gall, Hamannche, hyla, ILGromovnik, Jahorina, Krvava Devetka, kuntalo, kybonacci, laurusri, ljuba, Marko Marković, MiroslavD, Mixelotti, Mlav, nemkea71, NikolaGTR, NoOneEver Dreams, Ognjen D., operniki, RJ, rodoljub, sasa87, simazr, Sirius, Sićko, SlaKoj, slonic_tonic, Smajser, uruk, wizzardone, wolf431, YugoSlav, žeks62, 125