Komponenta ili php scripta?

Komponenta ili php scripta?

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

U pitanju je sajt koji je radjen u joomli i sada u meniju ima Download sekciju koja mi se bas svidja, ali ne mogu da provalim koja je komponenta ili scripta u pitanju.

http://media.bosrap.com/

Da li neko zna?

Dopuna: 14 Nov 2008 13:37

al provalio neko o cemu se radi?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1017 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 4 sakrivenih i 939 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, AirSremac, aleph_one, ArmFPGA, Asteker, Avalon015, b_z_b, Bane san, Bbbggg1979, Belisarius, Ben Roj, bokicacar, boromir, Civa, Clouseau, Darko Jovanovic, dj.ape, dradex, dushan, fijufijukrozkapiju55, Gheljda, Grebostrek, iceburn, Jager715510, jalos, karakaj, kikisp, Koplje, Korle, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, Marko Marković, marko.petrović92, Mcdado, milenko crazy north, mist-mist, mitja2512, mnn2, Moldovan, Morava71, nekdo, Nikolajevic, Ns1975, oddsock, OgnjenMitric, OKT, orfanel, Papadubi, Parker, PlayerOne, PrincipL, Pururin, raster12, royst33, ruma, Shinobi, skok, stegonosa, stokssone, styg, taomaster, tomo2, vathra, Velizar Laro, VJ, Volkhov-M, Vrač, vrgudinac, vukdra, zemljanin, ZetaMan, Zoca, zokilivac