IE 7 direct downloads

IE 7 direct downloads

offline
  • vodnik 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 576

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Instalirao sam ga na LEGALNOM XP-u i radi OK.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Maj 2005
  • Poruke: 290

Potrebno je imati SP2 da bi se moglo instalirati.



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

kažu da nije obawezan legalni win

moj je skinut sa legalnog ne znam kako da objasnim uglawnom sa legalnog cd-a samo se markerom preko one trake i onda se prekopira na obični Razz ako ste me shvatili traka ona kao što imaju npr. city records , grand.......

offline
  • vodnik 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 576

stefke_W_ ::kažu da nije obawezan legalni win


Za ovu verziju je obavezan legalan WinXP, ali ima alata na Net-u koji "pomazu" da se ovo instalira i na nelegalan WinXp.

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Cekaj, jel' to jos uvek beta ili je konacna verzija?

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

ma, beta...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 862 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 1 sakriven i 853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, Botovac, Jaxupa, Shilok, shiro, Sin Boskic, Titan, wolverined4