nadogradnja za web browser Safari

nadogradnja za web browser Safari

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2008
  • Poruke: 313

Poceo sam da koristim web browser Safari. Medjutim primecujem nakon izlaska sa pretrazivanja da imam viruse. Skeniram sa partizanom iliti UnHackMe. On mi pokaze 20, 30%bed i ja obrisem. To mi se desava nekoliko puta. Poceo sam da razmisljam da li za ovaj web Safari treba mozda neka antivirusna nadogradnja ili neko podesavanje koje neznam. Mozzila mi je sporija u odnosu , cinimise na Safari tako da bih koristio ovaj web. Da li neko moze da mi pomogne.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1193 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 4 sakrivenih i 1128 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, acov34, alex71, AMX72, Belac91, Boris BM, CHARLIE JA., darkojbn, deks, Djokislav, Djota1, dradex, dushan, Džekson, Flanker-G, gomago, goran.vvv, helen1, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalaura, Kalem, koom0001, Kvaka22, loon123, Malahit, Mcdado, MGBRBG, miki kv, MIKI63, Milan Miscevic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, milutin134, mishkooo, mm1811, nebidrag, OKT, Panter, panzerwaffe, Papadubi, Pero, PO1974, powSrb, Pv123, raptorsi, Sarmat, sasa87, skok, stegonosa, Tvrtko I, vathra, Velizar Laro, vjetar, voja64, Vojkan Petrovic, zeka013, Zoca