potreban neki text web browser za windoz..

potreban neki text web browser za windoz..

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2005
  • Poruke: 1516
  • Gde živiš: # :(){ :|:& };:

pogledao sam lynx-a i onako polu-zadovoljan sam..
voleo bih da ako neko zna postuje josh neke od njih pa da probamo..
thnxx

Dopuna: 04 Jul 2006 12:14

hm..videh sada u operi opciju "emulate text browser" i moram reci daradi manje vishe vash kako sam hteo..
mislim i da ukoliko se krecete uglavnom po forumu i nemate potrebe da gledate tudje glupe avatare i animacije text browser reshava stvar..
VAISTINU!Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

jeste, ali vecina text browsera nije nikad cula za javascript, koji se po tim istim forumima sve vise koristi, pa ce ti se desiti da ne mozes da uradis next/previous page...

P.S. potrazi i w3m port za windows.... on je lep text browser...



offline
  • Pridružio: 02 Apr 2005
  • Poruke: 1516
  • Gde živiš: # :(){ :|:& };:

koliko sam video u lynx se to radi na <- i ->Smile

Dopuna: 04 Jul 2006 16:02

thnxx,evo skida se upravo..Smile

Dopuna: 04 Jul 2006 16:11

btw,sad videh da je ovo u *tar.gz-u..
ne videh nigde za windows osim nekog cygwin tripa shto mi se i ne radi bash..
jel ima neko link?

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Imas i lynx za Windows. Mada je links mnogo bolji postoji i cygwin verzija.

Za cygwin verziju ti je potreban cygwin1.dll fajl. Kako za lynx, links ili w3m koji su.

Nativne verzije za win32 postoje za lynx i w3m.

Dopuna: 04 Jul 2006 16:16

links mozes koristiti sa web forumima. Isprobano i provereno radi. Links ima ogranicenu podrsku za javascript. Bar Links2.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Kada instaliras neki od njih, javi kako ti ide snalazenje na forumu bez misa Smile

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Heh... Pa trebalo bi da ide. Smile Ja isprobavao i vrlo je jednostavno kad se naviknes na koriscenje strelica i spacea. Wink

Dopuna: 04 Jul 2006 17:34

Doduse.. Ne samo isprobavao. Ponekad me mrzi da dizem X u Linuksu, pogotovo kad petljam nesto oko kernela ili podesavanja... Tada koristim links za pristup MC-ju. Wink

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

links je skroz ok, evo prvi put pristupam forumu iz njega i nije tako strasno Smile doduse malo je smorno i na prvi pogled strasno, ali se brzo navikne Razz

Dopuna: 04 Jul 2006 19:09

dopuna iz ff-a:
ispod avatara ne ispisuje identifikaciju browser-a kad sam iz links-a postovala, samo os i isp

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Da. To je do phpbba-a. Secam se da su ljudi ranije molili Pecu da ukljuci njihov browser u prepoznavanje. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1411 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 1333 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 6footboy, AirSremac, AleksSE, Apok, Baždaranac, Bbbggg1979, bestguarder, black venom, Bo96, bobor, bukefal, cuvarkuca, Dado78, Djota1, draganca, Draganeli, Duce, Džekson, eagle.rs, esx66, feanor, Foxdie, gajasvi, Giskard, hellenic, Imperator_Aleksandr_lll, Ivoo, jalos, jodzula, kasikaz, kib, kihot, kybonacci, ljuba.b, LjubisaR, Lotus, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Metanoja, milanpb, mile.ilic75, milenko crazy north, Milenko_M, Milos ZA, mixkax, mkukoleca, momcilob55, nenad81, nisamBot, nnovakis, nuke92, Orc, Paklenica, PlayerOne, PO1974, pobeda, rodoljub, royst33, S2M, septembar, Sioux7674, SKYLINE, stegonosa, Tanjagre, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vzor50, ZetaMan, 79693