Macromedia Projector

Macromedia Projector

offline
  • maana 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2005
  • Poruke: 13

Zna li neko kako da "otpakujem" macromedia projector, tj. exe fajl koji je kolega koji je pre mene radio napravio u Director-u?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Koliko ja znam > nikako.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 866 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DDragoje, Dinarid, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Dzuki, Ice, Kukuvaja, milanstankovic087, Petar888, sekretar, tooljan, vidra boy, wolverined4