Macromedia Director MX 10.0

Macromedia Director MX 10.0

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2004
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Brus

U nedoumici sam da li je Macromedia Director MX program u kom cu moci da pravim multimedijalne CD-e, kao sto sada rade pevaci uz svoje Audio CD? Ili, koji je to program?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Director je pravljenje multimedijalnih prezentacija za CDove. ne znam da li pevaci koriste Director (nisam kupovao), ali svakako se snjim moze to uraditi. Mozes i sa Flashom, ali je bolji Director za to.



offline
  • Pridružio: 24 Dec 2004
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Brus

Hvala, jos da nadjem knjigu za njega. Ima li neko informaciju o tome?

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Macromedia Director MX 2004 Training from the Source
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kliknes na Качаем : Здесь (ispod slike) za download.
Password : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2004
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Brus

Hvala,a li cu morati da nadjem bolju konekciju od dial-up kako bih skinuo ovo.Ipak hvala.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 924 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 4 sakrivenih i 905 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Coabelgrade, Džekson, Istman, Kole1975, kutija11, larix, Markovic, novator, Primus17, S94, saputnik plavetnila, SympathyForTheDevil, uruk, voja64, Zoran1959