Srpski blog za adsense?

Srpski blog za adsense?

offline
  • Duško Ljepić
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 221
  • Gde živiš: Apatin

Zanima me da li blog za adsense koji bi ja napravio mora biti na engleskom ili ga mogu jednostavno napraviti na srpskom jeizku?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Nemora, ako zelis posetioce iz Srbije onda stavi na srpskom, mada bolja je poseta sajtova koji su na engleskom jeziku.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5080 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 3 sakrivenih i 5004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, amonsrb, Badja, bigfoot, Bobrock1, bojcistv, boromir, brandža84, Brankojle, BrusLi, bukefal, darionis, Despot1, dexteroza, Djokislav, Djuza, Doca, doktor097, Dragacevac, draganca, dragisa dragisa, Džekson, EVIDENTICAR, france93, gajasvi, Giskard, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jeremiah, Kajzer Soze, kaput21, komsija1, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lošmi, luka35, Major Tankosić, MarijaC84, Marko Marković, marko308, mat, milenko crazy north, Mis uz pusku, Mićko, mmelezovic, Muki 123, nenad81, Nikola9223, nnovakis, OgnjenMitric, Pero, Petarvu, Radoslava, raptorsi, RiV, rodoljub, ruma, Semberija, skok, Solunac na steroidima, Tihi86, uruk, Vanderx, vespa nikola, Vlada78, VNVK, vobo, Wehicle, YugoSlav, zlaya011