Add/Remove Programs

1

Add/Remove Programs

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

kad sam pokusao da instaliram hdd temperature nikako nije moglo da se instalira samo mi se ubacilo u Add/Remove Programs i sad nemogu da ga izbacim odatle kako to da uradim



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

skini CCleaner manje od 1mb trebao bi da ga ukloni



offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Mrkonjic - Grad

Tweak UI

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURENTVERSION/UNINSTALL i tu izbrisi HDD Temperature

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

tu uopste nema hdd temperature zapravo nigde i nema samo u add remove

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Registry Mechanic ce da resi posao.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Opusten ::Tweak UI
moj glas za TUI, takodje Smile

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

ja se bas nerazumem mnogo ako vam nije tesko da mi malo bolje objasnitejer se plasim da neizbrisem nesto sto je potrebno kako da dodjem do registry mechanic

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

"HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURENTVERSION/UNINSTALL i tu izbrisi HDD Temperature"

prevod : odes na start>run>regedit

nadjes kljuceve navedenim redom i kad dodjes do hdd temperature,lepo ides na delete.

mozes i sa registry first aidom da pokusas,tj da upises naziv tog programa i potrazis dubinski po registry.

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Citat:kako da dodjem do registry mechanic

Klikni ovde

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1421 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 6 sakrivenih i 1349 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 6footboy, AirSremac, AleksSE, Apok, Baždaranac, Bbbggg1979, bestguarder, Bo96, bobor, bukefal, cuvarkuca, Dado78, Djota1, draganca, Draganeli, Duce, dusanobr, Džekson, eagle.rs, esx66, feanor, Foxdie, gajasvi, GT, hellenic, Imperator_Aleksandr_lll, jalos, jodzula, kasikaz, kib, kihot, ljuba.b, maxim_von_burdengate, Metanoja, milanpb, mile.ilic75, milenko crazy north, Milenko_M, Milos ZA, milos97, mixkax, mkukoleca, momcilob55, nenad81, nisamBot, nnovakis, nuke92, Paklenica, PlayerOne, PO1974, pobeda, rodoljub, royst33, S2M, septembar, Sioux7674, SKYLINE, stegonosa, Tanjagre, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vzor50, ZetaMan, 79693