Cemu sluzi ovaj program "AutoPatcher_XP_Aug06" ?

Cemu sluzi ovaj program "AutoPatcher_XP_Aug06" ?

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2005
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: Nis,Juzna Srbija

Da li je koristan ili ne?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

To je skup Updatea koji su izasli za Windows posle SP2 + jos par sitnica (Java, wallpapers, screensavers).
Ima i puna verzija, kao i manja verzija bez onih "sitnica".



offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

U njemu su sve zakrpe za WinXP koje su se pojavile posle SP2 + dosta korisnih programa (Java, Flash Player...) . Ja ga uvek instaliram kada radim reinstall Windowsa, i preporučujem ga svakom.

Inače izašla je septembarska verzija: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Trebaš prvo da instaliraš Avgustovsku full verziju, onda Septembarsku Update verziju.

Edit: damn, prestiže me bobby Smile

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2005
  • Poruke: 265
  • Gde živiš: Strawberry town

Samo oprezno, jeste korisno ali znam ljude koji posle njega nisu više mogli da pokrenu računar. Ja lično nisam nikad imao problema i što rečeKOLE89 :: Ja ga uvek instaliram kada radim reinstall Windowsa, i preporučujem ga svakom.

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2006
  • Poruke: 40

Da, i ja ga uvek instaliram, a i istina je da ima ljudi koji su imali problema sa njim.
99% tih ljudi instalira programe tako sto selektuje sve i samo next, next i next...
Zato su i imali problema.

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2005
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: Nis,Juzna Srbija

Sta da se selektuje sto moze da posluzi?

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

hotfix-evi obavezno... a za ostalo sam odluci...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1392 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1321 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, Andrija357, Bbbggg1979, Bickoooo, Bobrock1, bojan313, CHARLIE JA., Cvijo_ue, dankisha, dejan1972, Demi87, Doc, Dogma21, dok80, DonRumataEstorski, feanor, Flanker-G, Frunze, g_g, Great White, iceburn, ILGromovnik, Ivica1102, jalos, Još malo pa deda, Kadzo, king111, leopard83, lord sir giga, ludvig 78, mainstream, MegaVLAdaR, Metanoja, Mihajlo, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, nemkea71, Nomica, novator, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, Pekman, PlayerOne, precan, sarma, shlauf, skok, SMF, Smiljkovich, Sonic, sony771, Stefan M, stegonosa, Troja, Tvrtko I, Ulzana, Vanderx, vrag81, wulfy, Yugol33, zziko, Đurđevdan, 79693