Date and time

Date and time

offline
  • Pridružio: 29 Sep 2012
  • Poruke: 198

Pozdrav! U desnom donjem dijelu monitora sat mi je tačan, ali kad je večer piše mi recimo 7:00 PM, a ja bi htio da piše 19:00. Kako da promjenim to?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Ako je XP u pitanju pogledaj sliku.



offline
  • Pridružio: 29 Sep 2012
  • Poruke: 198

Hvala najljepša!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 829 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 4 sakrivenih i 775 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, bb929, bbogdan, bigbear, blatruc82, bobor, djuradj, doktor097, dukajov, Dzambas, Dzigy, Džekson, ElGenius, esx66, Gogi_avio, GT, Hardenberg, jodzula, luka35, MaksicZoran, Miki 24pbr, mikrimaus, mist-mist, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, ozzy, Panter, peradetlić, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, sasakrajina, TRAVUNIJA, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkcho, Volkhov-M, zemljanin