Imam problem sa zvucnicima,jedan se cuje normalno,a drugi se cuje slabo

Imam problem sa zvucnicima,jedan se cuje normalno,a drugi se cuje slabo

offline
  • Pridružio: 06 Jan 2013
  • Poruke: 2

Imam zvucnike mesec dana.Pre nekog dana dok sam slusao muziku,primetio sam da mi jedan zvucnik radi,a drugi se cuje slabo.Dali moze neko da mi pomogne????????/



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Najpre proveri kako je priključen džek u utičnicu na zvučnoj karti. Dešava se da se malo izvuče pa da se jedan kanal slabo čuje.

Zatim proveri kako je podešen balans u Control Panel - Sounds - Properties zvučnika - Speakers - Balance.

Na kraju, ako sve ovo ne pomogne, priključi neke ispravne zvučnike pa proveri kako se na njima čuje zvuk.



offline
  • Pridružio: 06 Jan 2013
  • Poruke: 2

Proverio sam dzek na zvucnoj kartici i nista se nije promenilo.

Posle sam uso u Control Panel - Sounds - Properties zvučnika - Speakers - Balance,i opet nista.

Prikljucio sam ispravne zvucnike i opet nis.

Dali moze nesto drugo da bude u pitanju?

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Probaj reinstalirati drajver za zvuk.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 10 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Ailton, ArchaBasha, Avalon015, blatruc82, Bodin86, bojan_t, bojank, bojcistv, bpvl, BrcakRS, Bubimir, Ca6otep, Clouseau, Dekanovic, Devil city 1989, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, Dzoni70, Džekson, eagle.rs, elenemste, ElGenius, esko_hz, frankavoort, Frunze, g0xy, Georgius, Goran 0000, goran.vvv, GT, hyla, Iii, Ivoo, Jager715510, jalos, jodzula, Kajzer Soze, kibihrchak, KimiMR, Koplje, kuntakinte, Lieutenant, Linda, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LukaRovca, Magarac, MagicniHerpes, mainstream, Marko Marković, mat, maxim_von_burdengate, medaTT, Mercury, milenko crazy north, Miler88, Milometer, milos97, milutin134, Mićko, mm1811, mnn2, Moldovan, MrNo, narandzasti, nekdo, nemkea71, nenad81, nisamBot, Nomica, OgnjenMitric, OKT, paja69, Panter, panzerwaffe, Petar25, Pururin, raketaš, redakzver, shaja1, Shinobi, Simulink11000, Solunac na steroidima, Sone0883, tamno.nebo, Tihi86, Titan, tomo2, tooooom, Topaz9, ujke, vaso1, vidra boy, vladaa012, Voice1, Vozd0714, vukovi, Wepp, Woya, YugoSlav, Zastava, 79693