Invalid Boot.ini file booting from C:\windows

Invalid Boot.ini file booting from C:\windows

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2009
  • Poruke: 2

Molio bih vas ako mozete da mi objasnite sta da radim. Kada upalim racunar javi se INVALID BOOT.INI FILE BOOTING FROM C;/WINDOWS/, nakon toga se restartuje tako da mogu da koristim samo safe mode iz koga vam i sada pisem! Hvala unaprijed!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Probaj ovo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1011 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, ajo baba, aleph_one, bakovaca, BaneM75, bojcistv, Bombona, Borkanović, BOXRR, Bubili, bukefal, CHARLIE JA., Ciri1994, Colt D, DaliborVukadinovic, dendrit86, djonsule, Djota1, DragoslavS, drimer, dukajov, eagle.rs, Georgius, Glavonja049, goxin, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Kalu128338, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, Mae, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, mrgud2025, nedeljkovici, nixos, Nomica, obsc, OKT, operniki, Pekman, peradetlić, Pero, pobeda, Profesor_018, Pururin, Radoslava, Radula, RD84, royst33, ruma, SANDRO1973, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, sonico, stegonosa, uruk, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693