Kad palim komp ništa se ne dešava????

Kad palim komp ništa se ne dešava????

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 63

Kad pritisnem gumb za paljenje, upale se diode i NIŠTA. Probao sam grafičku kartu na drugom kompu i radi. Monitor isto radi. Nemam više ideju osim matične ploče. Šta još može biti????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2006
  • Poruke: 134
  • Gde živiš: London

Napajanje(PSU), RAM, faulty motherboard... Nisi puno pomogao sa nejasnim i nedovoljnim informacijama. Daj malo vise detalja pa mozda suzimo na 1-2 problema.



offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

I meni se isto desilo pa sam proveravao sve zivo i na kraju se ispostavilo da je ploca posto je kanula kapljica na nju , a ja sam drzao otvorene stranice kucista zato sto je bilo veoma sparno vreme Exclamation

Po meni to je prvo sto treba da vidis , a tek posle memorija ali objasnice ti strucniji ljudi od mene ovde sta i kako je Wink

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2005
  • Poruke: 211
  • Gde živiš: NBGD

Tema meni ''novcano poznata''. Kod mene bi napajanje. Jednostavno pritisnem dugme, zasvetle diode i kraj (cuo se neki pistavi zvuk iz kucista kad naculjis uvo na njega). Nezvanicno, ako je ploca, kada otvoris kuciste i ako ne sija kontrolna lampica na ploci-moze biti da je ista. Vrti li ti se ventilator na napajanju ili ne?...

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 63

Hvala dečki, riješeno crknuo RAM!

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Gondor

apolonye ::Hvala dečki, riješeno crknuo RAM!
Znao sam Very Happy . Mogu da budem baba Vanga Laughing .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1354 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 8 sakrivenih i 1287 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Andrija357, Apok, Ares12356, baltazar01, Baždaranac, Bbbggg1979, debeli, deki1001, Dixtrix, Djota1, doktor097, DrNeoCortex, DS01, dukajov, dzoni19, Džekson, eagle.rs, esko_hz, Frunze, Jovan1983, kunktator, LeGrandCharles, leopard83, Lep1na, Lucije Kvint, Milan1996, milutin134, miodrag, Mrav Obrad, nebidrag, oddsock, OKT, Orc, orfanel, pajkan, Pilence, ping15, Posmatrac77OKB, Radoslava, RD84, royst33, Savantije, Seeker, Simulink11000, stalja, StalniPromatrač, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tooljan, Topaz9, Tvrtko I, vathra, Veless, vidra boy, virked, Vrač, wolverined4