|
Poslao: 27 Dec 2005 13:47
|
offline
- Gad

- Počasni građanin
- Pridružio: 19 Maj 2005
- Poruke: 932
|
Skinuo sam neki paket pjesama u RAR file i neznam kako da ga otvorim,isao sam na open with i bezveze probavo sa svacim ali nemoze.
kako da ga otvorim?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Dec 2005 13:57
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
To je arhiva, zapakovan fajl. Kao Zip. Sa WinRAR-om kao sto ti je bobby napisao mozes da ga otpakujes.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Dec 2005 11:00
|
offline
- Dejan123

- Počasni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2005
- Poruke: 720
- Gde živiš: Beograd
|
@bookmaker
da je fajl zasticen opet bi mogao da pregleda sadrzaj arhive...
tek kad odluci da je raspakuje ili da otvori fajl trazice sifru, tako da je problem to sto nema Winrar
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Dec 2005 15:37
|
offline
- ZoNi

- Free Your Mind!
- Pridružio: 26 Feb 2005
- Poruke: 5757
- Gde živiš: Singidunum
|
Dejan123 ::@bookmaker
da je fajl zasticen opet bi mogao da pregleda sadrzaj arhive...
tek kad odluci da je raspakuje ili da otvori fajl trazice sifru, tako da je problem to sto nema Winrar
jesi siguran? probaj ovaj RAR da vidis
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
btw, pass = mycity
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Dec 2005 19:58
|
offline
- Dejan123

- Počasni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2005
- Poruke: 720
- Gde živiš: Beograd
|
vidim je normalno... pored txt fajla stoji zvezdica... kao sto sam gore napisao
|
|
|
|
|
|