Kako da promenim administratorski password u XP-u

Kako da promenim administratorski password u XP-u

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4205
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

Pomagajte ovo me ubi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

O čemu se radi, kako ne možeš, i o kojoj verziji se radi Pro ili Home?
Ako je Pro onda menjaj u "Control Panel" pa "Administrative Tools" pa "Computer Manager"-u pod "Local Users and Groups" pa "Users" dalje desni klik na "Administrator" pa "Set Password".
A u Home verziji moraš da uđeš u "Safe Mode" pa u "Control Panel"-u pod "Users Accounts", dalje "Change an Account", izaberi "Administrator" pa "Change Password".



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 920 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 8 sakrivenih i 834 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, AirSremac, aleksmajstor, Apok, ArchaBasha, awathorn, Baždaranac, blatruc82, Bo96, bojan_t, bojank, bojcistv, boromir, Botovac, bozonspeedlab, BtR-45, cifra, cojapop, Dare, deLacy, Denaya, Devil city 1989, Dixtrix, dj.ape, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, ekser222, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, king011, limeni, lord sir giga, MarkoD, markolopin, Michellefromrezistance, Mihajlo, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, milos97, Milovan Dinic, Misterrno, Miškić, Mićko, mocnijogurt, Moldovan, Motocar, niksa517, ObelixSRB, OKT, Panter, pein, Piani Jazzer, PO1974, Prometeus, raster12, Remain, S-G, Shinobi, shiro, suton, synergia, tm, Vanderx, vathra, veljko82, Vrač, Zmajac, Zrcalo, 79693