Media center edition

Media center edition

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Kazite mi nesto o ovom OS-u,koje su prednosti i mane u odnosu na XP.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

To je XP prilagodjen za HomeTheather sisteme, tj. ima interfejs kao bolji DVD pleyer (figurativno).



offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Znaci,cisto zabavnog karaktera,ili ti osakacen XP.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Iz samog interfejsa mozes da pustas pesme, filmove, TV stanice (ukoliko imas TV karticu), i tako to.
Ukratko, XP sa startovanim Win Media Playerom umesto Desktopa.
Najverovatnije ima toga jos, ovo sam samo mogao da zapazim za 2 minuta druzenja sa njim.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

A igrice i internet,i sto samo 2 minuta,zar je toliko los?.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ne mislim da je los, ali mislim da meni nije potreban. To sam se malo u prodavnici kompova poigrao.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1417 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 9 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, ArchaBasha, Areal84, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, Bobrock1, bojan_t, bojcistv, bpop, Ca6otep, cekic, coaaco, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, Dare, Desmond, Djokislav, Doca, dok80, dolinalima, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, Ezbuck, g_g, gagidjuric, Georgius, Gitzherai, Gogi_avio, goran.vvv, Goxy1, Great White, Hans Gajger, Helket, ILGromovnik, istokzapad, Jeremiah, Kalem, Kototamopeva, kozhedub, kunktator, Kurgan, kybonacci, Lance Guest, Lazur_01, lord sir giga, Lucije Kvint, Marko43, mean_machine, Medojed, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, Mladen55, mm1811, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., pablojepao, padamacki, Paklenica, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, PlayerOne, Podljub, Polifon, Regrut Boskica, Remain, royst33, samo_citam, scimitar19, Shinobi, ShtagodShtagod, skok, skvara, Smiljkovich, Smor, Snorks, strn, uruk, vazduh, Veless, veljkovicdani, vidra boy, VJ, zlizo, Zorge, |_MeD_|, 1324