Odakle skinuti sp3 za Windows XP

Odakle skinuti sp3 za Windows XP

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2010
  • Poruke: 1

Moze li neko da mi da upustva kako da skinem sa neta sistem sa sp3 i na koji nacin to da uradim....
Unapred havala LOL



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

SP 3 možeš skinuti odavde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1524 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 2 sakrivenih i 1506 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Boskovic, Cirkon, DonRumataEstorski, GrammaticalAnalysis, Helket, Ivan Gajic, Lepi Jova, mile.ilic75, Robin, Shilok, Stoilkovic, Titan, vjetar, Vojo06, Zastava