Otkljucavanje portova!

Otkljucavanje portova!

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2005
  • Poruke: 30

Zvao sam svog provajdera i rekli su mi da samo treba da otkljucam port koji hocu nesto u kontrol panelu ali ne znam kako ako neko zna neka mi napise intersujeme kako da otkljucam portove za irc?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1934 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1841 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A3C, Abebe Bikila, Acivi, alex71, ALEXV, amaterSRB, Arhiv, Arsenije, Asparagus, Asteker, bluesky, boj.an, bojan_t, bojank, Boskovic, brane2208, branko7, celt, CrazyDiablo, Darth Malak, desmeki, Dimitrise93, Djokislav, djonsule, Dolinc, Dorcolac, dragoljub11987, Gama, geo.dule, Georgius, GORDI, Hans Gajger, igorkozar83, Igritelj, Ilija84, IQ116, Ivan Campo, jalos, Jester, K a s p e r, Kajzer Soze, knutveliki, komsija1, koneks, lcc, LjubisaR, lucianovercetti, Medojed, mercedesamg, MiGac, mikhailo, miljannis, mrdaak, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, Nole, OgnjenMitric, Orc, pedja.st, pein, Petar888, probisic, proka89, promajauglavi, rachmoff, redstar011, ruma, sales, sekretar, Semprini, Sharpshooter, SirOliver, StalniPromatrač, Stevan Visoki, stibium51, they live, tuf, Tvrtko I, ulogovan, umpah-pah, uruk, vidra1, voja64, Vojo06, Wrangler, 800077