Postavljanje slike na desktop?

Postavljanje slike na desktop?

offline
  • Pridružio: 23 Maj 2010
  • Poruke: 6

Da li neko moze da mi objasni,imam problem kad stavljam sliku kao beckground,ona se pojavi kao dve ili tri slike a ne kao jedna ali rasirena.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 48

Slika nije iste rezolucije kao tvoj ekran.....
Downloaduj slike kao sto je tvoja rezolucija...



offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 828 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 778 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 90SIN, b_z_b, Baždaranac, Bbbggg1979, bojanM84, BUDDAR70, cakija, Cigi, Comyymoc, Demi87, Dorcolac, Duce, dushan, Dzoni2412, ekipo26, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, JimmyNapoli, Kruger, kutija11, ladro, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Markovic, marsovac 2, mkukoleca, mnn2, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Orc, Panter, Papadubi, Promising0, repac, sap, Sarmat, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, tomigun, vaci, vargas, Vladimir90, Vlado82, xAlex2, Zorge