Problem-attachmentom (win.media pleyer)

Problem-attachmentom (win.media pleyer)

offline
  • tarabd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Nov 2008
  • Poruke: 10

Kada dobijem mail sa attachment-om sa win.media pleyer često se desi (čini mi se uvijek) da mi javi error i racunar se sam se restartuje.
Javljaju se poruke :DOCUM~1\yuser1\LOCALS~1\temp\WERrcf3.dir 00\mini121508.01 dmp
DOCUM~1\yuser1\LOCALS~1\temp\WERrcf3.dir 00\sysdata.xml
(ako su dobro prepisane).
Racunar je imao problem sa virusom koji je u ambulanti uspjesno otklonjen , sada je čist i njihov je savjet bio Windows forum. Ako moze neko da mi pomogne... Hvala. Pozdrav!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 748 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 0 sakrivenih i 735 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bobomicek, draganl, goxin, HawX, hyla, lcc, Lepi Jova, Regrut Boskica, Saša31LPB, shadower78, Shilok, shiro, Vlado82