Problem sa desnim klikom

Problem sa desnim klikom

offline
  • Veljko
  • Pridružio: 29 Jul 2008
  • Poruke: 615
  • Gde živiš: Zemun

Nekad kad je komp duze upaljen ili skida nesto sa bit torenta kliknem desni klik i desi se ovo


Da li je ovo neki bag windowsa ili nesto sto se moze ispraviti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Mislim da su pobrljavili dll fajlovi ili reg kljucevi vezani za visual style koji trenutno koristis. Skini neki reg optimizer i procisti redzistri.



offline
  • Veljko
  • Pridružio: 29 Jul 2008
  • Poruke: 615
  • Gde živiš: Zemun

Ok probacu hvala!

Dopuna: 03 Nov 2008 20:36

Procistio sam komp sa tune up 2008 i ccleanerom ali posto se to desava tek posle nekog vremena moracu da sacekam pa javljam rezultate!

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Vrati default temu windowsa ako se nastavi pojavljivati...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1092 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1067 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Bokiboks, BrcakRS, drimer, dzada, ivantheilic, Jaz, jon istvan, JOntra, Jose, kutija11, Lance Guest, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, mnn2, Posmatrac77OKB, repac, taomaster, tomigun, uruk, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82