Problem sa mikrofonom

Problem sa mikrofonom

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 273
  • Gde živiš: Beograd

Imam problem sa prednjim izlazom za mikrofon... Kad god restartujem komp prednji izlaz se iskljuci a ukljuci se zadnji...

Tako da moram svaki put da ulazim u VIA HD Audio Deck i prebacujem na prednji izlaz, prilikom prebacivanja "pita" dal da se postavi kao default i pored toga on se resetuje... Ploca je Asus P5QL/EPU. Zna li neko kako sacuvati ta podesavanja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1157 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 1071 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: antiboljsevik74, Apok, aramis s, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Botovac, Bubimir, cavke, cojapop, dejan1972, dmitarche, Dovla, Georgius, Glavonja049, goxin, GveX, Ir, jeen yuhs, Jester, Kapetan Hadok, Kaplar2, Kobrim, Koplje, kunktator, Laluvr, laurusri, mačković, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, milutin134, miodrag, Mićko, Moldovan, moldway, mrkanidja, nekdo, nemkea71, nenooo, nobutado, ozzy, pein, Petarvu, PO1974, porticco, proka89, radoznao, RD84, SamoGledam, Sevatar, shaja1, Shajlok, shone34, simazr, Siti2, skvara, sspp, stegonosa, stokssone, suton, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, user24, Veless, Velizar, Velizar Laro, vjetar, Vozd0714, W123, YugoSlav, ZetaMan, Zmajac, Zoca, 787