Raid kontroler

Raid kontroler

offline
  • Pridružio: 31 Jan 2008
  • Poruke: 30

Šta je Rid kontroler i čemu služi? Dali je dobro imati ga?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1277 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 1188 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., alex1974, alternator, ArchaBasha, Aristotle2002, Ba4e, BaneM75, BB, bestguarder, bobor, Bojan198527, bojan313, BOXRR, bpop, brandža84, Bubimir, Centauro, Cirkon, Clouseau, Comyymoc, Cvexi, dejan1972, deks, Despot Đurađ, djordjemiklusev, DM1994, drimer, DrMrPr, Electron, Flanker-G, goran.vvv, Grebostrek, Hans Gajger, Hitri, Ivoo, ivran064, Jose, kreker, kybonacci, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Miler88, mm1811, MrG, MrNo, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nenad81, Nikolajevic, Nikoletina Bursac, operniki, ozzy, Panter, Pavel Medved, Pekman, peradetlić, PlayerOne, precan, predragc, procesor, Pururin, RD84, repac, Semberija, Shinobi, t.mile, tamno.nebo, Tihi86, Tvrtko I, vazduh, VBoss, veljko82, VJ, vojnik švejk, Vrač, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, 79693, 800077