Recycle bin ikonica

Recycle bin ikonica

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Kako da vratim obrisanu recycle bin ikonicu na desktop viste ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Zar ti nisi vec postavio to pitanje pre nekog vremena ??

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Jesam i rešeno je što se tiče mog xp-a, nego prijatelj ima problema sa vistom a TweakUI ne radi na visti !?

Dopuna: 07 Okt 2007 22:50

Reseno, a za slucaj da resenje jos nekom zatreba :

Desni klik na pozadinu => Personalize => Change desktop icons => Otkači Recucle Bin

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5543 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 3 sakrivenih i 5498 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, ArmFPGA, bobo85, Bodin86, bojanstros9, boromir, BUDDAR70, Dimitrise93, DLazić, ekipo26, GeoM, Gheljda, Gogi_avio, Goran_, ikan, Ikica977, kaskadija, Koser, kutija11, Lance Guest, LjutaGuja, m94j, MGBRBG, mile.ilic75, MILO-VAN, nelezele, nnovakis, Parker, proka89, radza1, rodoljub, Sagotolio, sasakrajina, stingD, strn, Valter071, VanZan, Volfero, zemljanin, zokilivac, 79693