Recycle bin

Recycle bin

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

kako da vratim obrisani Recycle Bin ikonicu na desktop ( ne pitajte me kako je obrisan, jer ne znam ) ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Pomocu programa TweakUI (Desktop i stikliras Recycle Bin).



offline
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 189

Hvala m4rk0 !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1907 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 1841 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Apok, AudioTehnica, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, Brankojle, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, dj.ape, Džekson, esko_hz, g_g, gorval, gost321, GveX, Igritelj, ivan979, Jaz, Kalem, kinderpingvin, Klonfer83, Konda, Koplje, Kriglord, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, Metanoja, milan47, milenko crazy north, moldway, nebidrag, nenomir, OKT, ozzy, Papadubi, Phaeton, Pilipenda, ping15, PO1974, Pururin, raptorsi, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, tm, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123