Remote Desktop

Remote Desktop

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2009
  • Poruke: 77
  • Gde živiš: Prokuplje

Zanima me kako povezati dva racunara pomocu opcije Remote Desktop?
Ako neko moze da mi objasni korak po korak?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • GZ  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2005
  • Poruke: 474
  • Gde živiš: Novi Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Za pocetak pogledaj ove teme, pa ako ne nadjes odgovor koji te zanima, pitaj detalje Smile

Takodje pogledaj i ove teme:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3542 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 2 sakrivenih i 3489 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, cemix, Cirkon, Czrweni, Darko Jovanovic, Devil city 1989, doom83, ElGenius, Ezbuck, Feller, gaga23, GT, HawX, hyla, Incognito, Istman, Ivan Gajic, Kriglord, Laluvr, Lap720, littlebunny, Macalone, MaxLevenfeld, Metanoja, mgolub, MiGac, Mile14, Miler88, Muki 123, novator, Parker, Petarvu, Polifon, Shilok, shiro, ShtagodShtagod, simicnenadbg, SirOliver, Slingshot, Tastatura ratnik, theNedjeljko, tritonus, Tvrtko I, vaso1, vazduh, virked, vukan0799, XBMC, zlaya011, 800077