|
Poslao: 05 Dec 2011 17:00
|
offline
- Pridružio: 16 Sep 2011
- Poruke: 104
- Gde živiš: macedonia
|
poz svima
Imam jedno pitanje.Imao sam windowns xp, na njega zvuk sa slusalicama je bio jaci nego sada na windows 7(bez razlike dali na neki program slusam muziku ili na browser gledam film...)
Kod xp-ja u realtek hd audio manager je imao opcija headphones, pa kada podesim na headphones imao sam jacij zvuk na slusalice, a kod win 7 nema tu opciju.(ima samo stereo,quadraphonic,5.1 speaker i 7.1 speaker).Jel mogu ja da povecam zvuk da bi bio malo jaci?
(oprostite za moj jezik)
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 05 Dec 2011 18:32
|
offline
- oblak

- Legendarni građanin
- Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 6355
|
Jesi li instalirao drajvere za zvucnu kartu ili si zadrzao drajvere koje je sam windows instalirao (high sefinition device)?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2011 09:30
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2011
- Poruke: 194
|
Jesi li povecao ovde jacinu zvuka, evo slika pa pogledaj:
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2011 13:40
|
offline
- Pridružio: 16 Sep 2011
- Poruke: 104
- Gde živiš: macedonia
|
Proverio sam i to, sve je do daske.Jos ovo da vam kazem, kod xp-ja u Realtek HD audio manager je imalo opcija da ja izaberem "headphones" i kada izberim to, imam jaci zvuk na slusalice.(evo slika)
A sada kod windows 7 nemam tu opciju da izaberem headphones pa mislim da zato imam slabij zvuk(sl.win7)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2011 14:07
|
offline
- Pridružio: 16 Sep 2011
- Poruke: 104
- Gde živiš: macedonia
|
Hmm.. pogledaj evo taj deo "Speakers proporties" kod mene
Kod tebe tamo pise speakers/headphone, kod mene Realteh HD audio manager, i nemogu nigde da pronadjem nesto u veze sa headphones kod mene...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2011 14:55
|
offline
- 1l padr1n0

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 02 Feb 2008
- Poruke: 14018
- Gde živiš: Nish
|
Kada izvadis pa ponovo ubodes slusalice jer ti sistem daje neko obavestenje o tome? Slusalice bodes gde?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Dec 2011 15:30
|
offline
- oblak

- Legendarni građanin
- Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 6355
|
odakle si skinuo drajver?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Dec 2011 20:14
|
offline
- Pridružio: 16 Sep 2011
- Poruke: 104
- Gde živiš: macedonia
|
Napisano: 06 Dec 2011 18:07
Naravno, daje obavestenje evo slika, a slusalice bodem ih na zadnji deo pc, jer predni deo nije radio ni na xp-ju
drajver sam ga skidao sa [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 07 Dec 2011 20:14
Sta ima, jel nema niko ideje
|
|
|
|
|
|