Virtual memory minimum too low

Virtual memory minimum too low

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

sta je ta virtuelna memorija i kako mogu da je povecam?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Pogledaj srodne teme, nalaze se ispod polja za odgovor.



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Pogledaj ovu izdvojenu temu: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Takodje, tu su i srodne teme.




Pisalo se o tome mali milion puta.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 790 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 713 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Apok, bankulen, blatruc82, BlekMen, bojank, borya90, branko7, C-Gun, Colt D, darionis, Deki Duga Devetka, dragoljub11987, drimer, Electron, g_g, gregorxix, Ivoo, jarovitt, JK, jodzula, JOntra, Jozo74, K-1A, Kontrausluga, kunktator, Laluvr, laurusri, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, Macalone, Marko Marković, maxim_von_burdengate, milanpb, mile.ilic75, Miler88, milos97, MK10, mrmjtvc, nerislav2025, nobutado, Nomica, nuke92, OKT, Paklenica, peradetlić, Pohovani_00, radoznao, repac, rodoljub, sap, sasovsky, Siti2, sspp, stefanmpurtic, stokssone, tubular, Tvrtko I, uruk, vathra, Vilhelmus, voja64, Zastava, Zdilar, zeka013, Zorge