Windows 7, problem sa TV kartom...

Windows 7, problem sa TV kartom...

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2009
  • Poruke: 1203

Na laptopu imam instaliran Windows 7 Ultimate... Ali na zalost imam problem sa TV kartom. Windows 7 prepoznaje moju "GIGABYTE U-8000 USB TV" ali kad pokrenem Power Cinemu 5(taj player sam dobiu uz TV kartu) ona ne pronalazi TV kartu, Power Cinema 6 je pronadje ali rezolucija slike bude veom mala a u podesavaljima nisam uspio pronaci opciju za povecanje rezolucije Crying or Very sad Pover Cinemu 5 sam pokusaovao pokrenuti u XP modu ali ne pomaze Wink Da li neko ima ideju kako da rijesim ovaj problem... da potrazim neku alternativu za Power Cinemu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 863 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 7 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Bo96, bojan_t, bojcistv, bokicacar, boromir, bpop, bukefal, celt, Cicumile, cifra, Comyymoc, debeli, dejan1972, Denaya, Despot Đurađ, Duk011, DuškoMraz, Electron, esko_hz, Gheljda, Glavni Oružni, Glavonja049, gregorxix, Hans Gajger, Jerry Drake, JOntra, klepesina, Kobrim, kunktator, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, mercedesamg, mexo, Mrav Obrad, nebojsag, OgnjenMitric, OldKresoje, opt1, Oscar, Papadubi, pobeda, proka89, Rok A Bit, royst33, sap, sarma, sasovsky, Sava89, Semberija, septembar, Shadow soldier, shlauf, Sky diver 29, stalja, tamno.nebo, TheDictator, Trpe Grozni, v82, vathra, Velički, vladom6, Volfero, wolverined4, wulfy, XBMC, Zastava