Windows Media - pitanje o stream-ovanju

Windows Media - pitanje o stream-ovanju

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Ne znam ima li nekoga ovde ko se razume u ovo....Zanima me kako da pokteram multicast stream u Windows Media Services 9? Koristim Windows 2003 Server.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 888 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 811 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, Apok, ArchaBasha, Badja, bbogdan, blatruc82, Boris90, brandža84, Bubimir, celik, Cirkon, cuvarkuca, Darth Malak, Dixtrix, djonsule, dmitarche, dolinalima, Duce, flavius89, france93, gajasvi, Gogi_avio, Great White, gregorxix, igorpet, jalos, Jester, Jozo74, Kalem, king111, Konda, Lieutenant, M74AB3, Mae, marko.markovic, Medojed, MikeHammer, miki kv, Milan A. Nikolic, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, milutin134, monomah, nisamBot, nixos, nobutado, novator, Orc, Papadubi, peradetlić, pisac12, Pururin, radza1, raso76, Remain, Resnica, RJ, Savantije, Singidunumac, tm, Tvrtko I, uruk, vathra, Velizar, voja64, Wehicle, 79693