Windows XP Unofficial TheHotfix.net Pack

Windows XP Unofficial TheHotfix.net Pack

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 20
  • Gde živiš: Novi Sad

Je li probao neko ovo , teško je oko 350 mb (free)...vredi li ga uopšte skidati i instalirati ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

kao sto rekoh na jednoj temi,kad god se vidi,beta,prewiev i sl,sto obuhvata i unnoficial pakete,oprezno!

znaci skidas na sopstveni rizik!



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

Bilo [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2068 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 4 sakrivenih i 2007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, amaterSRB, Bbbggg1979, Bgd123, Bubimir, celt, Chainsaw, Cirkon, comi991, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, djonsule, doktor097, eagle.rs, esx66, Feller, gasa97, Ilija Cvorovic, Ir, jalos, Jeremiah, Kakarotsvc, Komentator, lcc, Lucije Kvint, MadMike, mat, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nelezele, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, operniki, ozzy, panzerwaffe, Parker, Pero, Petarvu, proka89, Prometeus, raptorsi, raster12, Roksi, Solunac na steroidima, Srky Boy, tiho76, Troja, troki1971, Valter071, VekiJ, Vlada78, vlado_pg, zgoljo, zlaya011, Zorge, 800077