Windows mi se pokrece samo u safe modu!POMOC

Windows mi se pokrece samo u safe modu!POMOC

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2009
  • Poruke: 10

Komp mi se ukljucuje samo u safe modu i zato nmg da instaliram neke igre...kako da pokrenem win u normalnom modu????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Sta je prethodilo problemu, da li si instalirao neki program, menjao hardver?

Daj malo vise informacija.



offline
  • Pridružio: 13 Apr 2009
  • Poruke: 10

nemam pojma zato sto mi se drug na to zali..ako zna neko bilo kakav nacin za podizanje u drugom modu neka kaze... :p

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Jel mu ponudi da bira kako da se boot-uje, ili se sam dize u Safe Modu?

Ako mu ne nudi, neka stisne dugme F8 pre nego sto krene da ucitava sistem.

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2009
  • Poruke: 10

Sam se dize...ok probacemo nesto Smile

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Kad prodje ekran sa podacima iz biosa stiskaj F8 pa izaberi Last good configuration.

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2009
  • Poruke: 10

oke.... hvala .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 923 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 850 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, annon, as2025, Ba4e, Belac91, BlackTower, bojan_t, Bozjidar87, brufen, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, Feller, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, gorankuba, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Kalem, kalens021, Konda, Koser, Lucije Kvint, mercedesamg, micke83, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, misaru, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, Nobunaga, Oscar, pera bager, Pilence, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Sharpshooter, Smajser, sombrero, stegonosa, tanakadzo, ujke, Vlada1389, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, |_MeD_|