avast zablokirao sistem

avast zablokirao sistem

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Sledeći obaveštenje avasta da je izašla nova verzija 9, apdejtovala sam avast i on je zatražio restart. Prilikom ponovnog pokretanja sistema, u task baru se nisu pojavile ikonice avast-a i mcshield-a. Takođe, klikom na bilo koju ikonicu/folder, ništa se ne dešava, tj. neće da otvori.
Help.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

o tome se puno na forumu govorilo i jendo je sigurno da najnovija verzija avasta i nije bas najsigurnija za upotrebu,da sam na tvom mjestu vratio bih se na v8 Wink



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

rasothegamer ::jendo je sigurno da najnovija verzija avasta i nije bas najsigurnija za upotrebuHajde pojasni mi to malo, o čemu je reč? Ja sam juče odradio update, a ne bih da zabrlja nešto. Shocked

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Avast je siguran za upotrebu, ali se sa novom verzijom pojavilo mnogo pogresnih detekcija, i nekoliko gresaka...

I ja bih se vratio na v8 dok se to ne iscisti...

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Da dodam - nijedna naredba miša/tastature se ne izvršava. Stoji peščanik i ništa se ne događa. Kako se vratiti na v8?

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2013
  • Poruke: 496

Napisano: 24 Okt 2013 14:44

vasa.93 ::rasothegamer ::jendo je sigurno da najnovija verzija avasta i nije bas najsigurnija za upotrebuHajde pojasni mi to malo, o čemu je reč? Ja sam juče odradio update, a ne bih da zabrlja nešto. Shocked
Twin headed eagle je to objasnio,ali i ja sam imao skoro isti problem kao g0c47777,skinuo sam i instalirao avast 9 i poceo je racunar da baguje(na xp-u) i na tek instaliranom sistemu se pojavilo virusa ,skinuo sam avg i nije pronasao nista Wink

Dopuna: 24 Okt 2013 14:45

udji u safe mod with networking i rijesi to tj obrisi sadasnju verziju avasta Wink

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Hej, hvala vam na pomoći. Malo se odužilo, nisam mogla ući u safe mod, ali je sada sve u redu.

Hvala još jednom. smešak

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 836 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 3 sakrivenih i 770 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arhiv, Asteker, Avalon015, awathorn, Banovo Brdo, bato_banjaluka, Betta, Botovac, bpvl, brundo65, Bubimir, Chainsaw, Cirkon, Coabelgrade, Colt D, cvrle312, DavidA, dekiz, djuradj, Dragon Order, Drugsparrow, gaga23, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, gost321, Igor Antonic, Ivan972, Joint Chief, Jomini, JOntra, kljift, kolateralnasteta, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Lucky 6, m94j, Marko Marković, Milan A. Nikolic, milimoj, milos.cbr, mino bosanac, miodrag, Mis uz pusku, Mldo, mustangkg, narandzasti, nenomir, Prometeus, repac, rikirubio, rokokoko, shiro, Snorks, Steeeefan, Superastro, Topaz9, Velizar Laro, vidra boy, Vlajman1957, vranjanac29, Vrač