brisanje operativnog sistema

2

brisanje operativnog sistema

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Desni klik na taj fajl koji rezes pa propertises. Uslikaj prozor pa okaci sliku da vidimo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Dec 2009
  • Poruke: 26



rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Kupi obican CD, najverovatnije tvoj citac ne cita dobro DVD. Nebitno sto ga ocita u exploreru, ima problem kod bootovanja.
U svakom slucaju, najverovatnije je problem do DVD roma.

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2009
  • Poruke: 26

narezala sam obican cd preko nera po tvom uputstvu i opet je ista situacija

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Kažeš da ne možeš da se krećeš kroz menije kod izbora bootovanja Windowsa (Safe Mode, Safe Mode with Networking...). Možda je problem u tastaturi. Probaj sa drugom tastaturom, preporučljvo sa PS/2 priključkom a ne USB.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1026 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 3 sakrivenih i 1002 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, awathorn, Bubi, BZ, Cicumile, cuvarkuca, dexteroza, Dorcolac, Dorijan Grej, Dzambas, Giskard, goxin, Jablan, Milometer, Milos82, Mzee, PlayerOne, rodoljub, stegonosa, tomigun, Trpe Grozni