disk error

disk error

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

ne znam da li sam pogodio bash podforum
siguran sam da se svima dogodilo da imate na disku film koji ne mozete da iskopirate a stvarno je dobar,da li postoji nacin da se nekako popravi
p.s.ja sam pokusavao alcoholom ali nista nisam uspeo



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Probaj sa programom CD DVD recovery ili Bad Copy Pro.Meni je uspelo vise puta mada ako je mnogo ostecen traje u beskraj.Inace rezultat je vise nego dobar.Sekundu dve treperi,pojave se kockice a onda ide dalje super.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 11 sakrivenih i 964 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, amstel, Andrija357, aramis s, ArchaBasha, Aristotle2002, Avalon015, awathorn, blake, bobo85, bokicacar, bpop, brufen, cemix, cikadeda, DeerHunter, dejan1972, dusanobr, esko_hz, Goran_, gost321, GveX, ILGromovnik, IvanMiletic, jalos, jodzula, JOntra, kalens021, kinderpingvin, kozhedub, KUZMAR, lord sir giga, Malahit, malimedo01, MDrasko, mikrimaus, Milan 84, milenko crazy north, miodrag, mir, Mis uz pusku, mladen.zovko, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, Nemanja.M, Nikoletina Bursac, Nobunaga, opt1, Permaldar, Pero, picknick, PO1974, precan, predragc, Radula, RD84, Remarqe, Sharpshooter, Simonsen23, skvara, Smajser, tamno.nebo, Tanasko95, US_Rank_0, Valter071, vazduh, Veless, veljko82, VJ, Vladko, volimpivuvolimrakiju, Vrač, Warrior, wolverined4, xAlex2, zmajbre, 787, 2001