kako da se vratim na xp???

kako da se vratim na xp???

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2008
  • Poruke: 25

Instalirao sam Win7 preko winxp-a. Medjutim, sad hocu da se vratim na xp jer mi je masina slaba, bla bla. E sad, da li mogu da iskoristim folder windows.old i tako se vratim na xp? i kako to da uradim? hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

vidi nije da to nije moguce ali je to NEVEROVATNA gimnastika i tona kucanja po konzoli i svasta nesto....
mozes procitati prigodan clanak Smile na m$ sajtu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e sad ja predlazem bekap i formatiranje i instalacija "cistog" xp-a....



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5044 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 8 sakrivenih i 4958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ArmFPGA, Arsenije, awathorn, baltazar01, Bo96, bojank, bojanM84, Bosnjo, Ciri1994, d.arsenal321, DeerHunter, Dekanovic, Dimitrise93, drale12, Džekson, Feller, Foxdie, gost321, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, Hitri, jaeger, Jester, jodzula, jon istvan, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, Konda, kunktator, ladro, littlebunny, mackenzie, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Metanoja, Milan A. Nikolic, milanpb, Milometer, Moldovan, monomah, MrG, nikolapetkovic, niksa517, oldusername, panzerwaffe, peho_atropin, pisac12, Promising0, Radio operater, redstar72, Remain, Remarqe, RiV, royst33, Sale0501, sap, Siti2, Sky diver 29, Srky Boy, ss10, StankoVrankovic, strn, tomo2, tooooom, Troja, USSVoyager, v82, vaci, Velibor Radoja, Vlad000, Vlada78, Vlajman1957, wizzardone, xAlex2, |_MeD_|