kako na napravim Backup fajl

kako na napravim Backup fajl

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

kao sto u naslovu pise kako to da napravim... imam win7 i na eksternom disku sam napravio particiju velicine sistemske, kako da napravim backup? neki odatni program? i kako u slucaju pada win da ga povratim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

U okviru Windows 7 vec imas alate za backup. Takodje po guglu je tutoriala koliko hoces

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 857 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 3 sakrivenih i 833 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Asparagus, bb929, Bo96, Citalac, Dare, dulleo, goxin, havoc995, jon istvan, maksi007, mikhailo, Milometer, mnn2, Pekman, Sase, suton, taomaster, TRAVUNIJA, uruk, Zorge