problem sa ikonicama nesto ih opselo :O

problem sa ikonicama nesto ih opselo :O

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2012
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] pomoc pre par minuta mi se poremetile ikonice nzm zasto o.O



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Idi u folder C:\Users\TvojeKorisničkoIme\AppData\Local\ i izbriši fajl IconCache.db pa restartuj kompjuter.
Da bi našao taj fajl, uključi prikaz skrivenih fajlova i foldera.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1122 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 13 sakrivenih i 997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 4thFlavian, Andrija357, Asteker, Ba4e, Bane5, BaneM75, bojan313, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, bounty hunters, Brankojle, Bubimir, bukefal, Cirkon, crnogorac, CrveniSolaris, cuvarkuca, Cvijo_ue, darcaud, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Demi87, desmeki, Dolinc, Dorcolac, Dorijan Grej, drimer, DrNeoCortex, dule10savic, DuškoMraz, Dzuki, Džekson, geo.dule, Georgius, Giskard, Glavonja049, Gogi_avio, Great White, iceburn, ivran064, Jeremiah, Jozo74, Kajzer Soze, Kawasaki1000, kib, Klonfer83, kokodakalo, Koser, lcc, LeGrandCharles, Levi, MadMike, Marko Marković, MaschinenPistole, mat, mačković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milimoj, MilosM, MilunovicM, mishkooo, nebidrag, neko iz mase, nixos, Nole, nuke92, Obrenovic, Orc, Orijen, Parker, picknick, Pilence, pristinski korpus, proka89, Pv123, raster12, Ray1973, rodoljub, rovac, ruma, Rumun2000, Shadow soldier, shadower78, shiro, SirOliver, SKYLINE, Slingshot, Sonic, Srki98, Stefan M, Superastro, Tastatura ratnik, tecataki, Topaz9, uruk, vathra, vdeki, Velizar Laro, Vica1958, VJ, vpetrovic, wolverined4, xAlex2, XBMC, zokikurir